İzmit Merkez Servis › İzmit Alarko Servisi › Darıca Alarko Servisi

Darıca Alarko Servisi

Darıca Alarko Kombi Klima Tamir Bakım Servisi

Çağrı Merkezi ve Arıza Kayıt İçin: 444 29 58 - 0530 305 55 40

Lider marka farkı alanında tecrübe ve bilgi kazanmış yüksek enerjiye sahip Alarko teknolojileri, uluslararası sektörde üretimini hızlandırmış şekilde pazarlarda yerini almaktadır. Alarko ürünler, ısıtma, soğutma, havalandırma, sistemleri ile tüketicinin ilgi alanı olmaya devam etmektedir. Alarko, ünlü marka olmakla beraber ürünlerinin kalitesinden her zaman söz getirmiştir. Isıtma, soğutma gibi sistemlerin profesyonel bakımını yapan Darıca Alarko servisi yaz kış kampanya çalışmalarını hızlandırmış, zaman kaybetmeden müşterilerine randevu verebilmektedir.

  • Darıca Kombi Servisi
  • Alarko Klima Tamir Servisi
  • Alarko  Brülör Servisi
  • Darıca Alarko Hidrofor tamiri
  • Darıca Alarko Servisi
  • Darıca Klima Servisi

Sistemimiz kombi, klima, şofben, beyaz eşya gibi ileri gelen son teknoloji ürünleri takip etmektedir. Alarko servisimiz kullanıcılara bilinçli bir birey olabilmeleri için düzenli bakım onarım işlemleri konusunda sürekli bilgi aktarmaktadır.  Can güvenliğini birinci sırada tutan Alarko servisimiz, bilinçli bir birey olabilmeniz için çevre ve güvenlik konusunda bilgi birikimi yapmaktadır. Uzman ekip ve bilinçli yetkili elemanlarımız sayesinde ısıtma soğutma sistemleriniz artık emin ellerdedir.

Darıca Alarko servisi 7/24 randevu sistemi ile çalışmaktadır. Detaylı bilgi alabilmeniz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş sağlayarak bakım onarım, keşif, montaj gibi ihtiyacınız ne ise onu sağlamaktayız. Uygun fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için acele etmenizde yarar vardır.

Arayınız..