İzmit Merkez Servis › İzmit Alarko Servisi › Gebze Alarko Servisi

Gebze Alarko Servisi

Gebze Alarko Kombi Klima Tamir Bakım Servisi

Çağrı Merkezi ve Arıza Kayıt İçin: 444 29 58 - 0530 305 55 40

Gebze Alarko Servisi olarak uzun yıllardır izmit bölgesinde gezici servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Alarko kombilerinizin arızalanması halinde 2 saat içinde adresinize servis ekibi yönlendiriyoruz.

Gerçek konfor, gerçek rahatlık sunan ısıtma ve soğutma teknolojileri lider markası olan, Alarko cihazları için servis ihtiyacını Gebze bölgesinde biz karşılamaktayız. Alarko kombi, Alarko klima, şofben, beyaz eşya ve diğer Alarko cihazlarınız için etkin bir servis arıyorsanız, merkezimiz sizin beklentilerinizi en üst seviyede karşılamaya yönelik çözümler üreten ve sunan bir kuruluştur. Gebze Alarko servisi, Gebze bölgesinde, Alarko konforunu yaşam merkezlerine taşıyan siz değerli kullanıcıların servis taleplerini tam sonuç alacak şekilde değerlendirmektedir.

  • Kombi Servisi
  • Alarko Klima Tamir Servisi
  • Alarko  Brülör Servisi
  • Alarko Hidrofor tamiri
  • Gebze Alarko Servisi
  • Gebze Klima Servisi

Kombi bakım, onarım, yedek parça değişimi, klima kurulumu, tamir ve periyodik bakım işlemleri, şofben arızaları, beyaz eşya teknik problemlerini, her biri kendi alanında uzman olan gerçek teknisyenlerle gidermektedir. Cihazınızın her mevsim istenilen performansta çalışarak verim vermesi ve tasarruf noktasında az enerji tüketimin sağlanması tarafımızca çözümlenmektedir.Servis işlemlerini genellikle aynı gün içinde sonlandırıyor ve cihazınızı tekrar çalışır hale getiriyoruz. Gebze Alarko servisi, dört mevsim sizi rahatınız için çalışıyor ve sizi düşünüyor. Piyasanın aksine çok ekonomik fiyatlardan servis çözümleri için bizi her zaman arayabilir avantajlı uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Arayınız..