İzmit Merkez Servis › Ferroli Servisi

İzmit Ferroli Servisi

İzmit Ferroli servisi ‘ ile iyi teknoloji olan Ferroli ürünleri daha uzun ömürlü ve daha kullanışlı. Türkiye merkezli, beraberinde tüm dünyada da teknolojik ürünleri pek çok kullanım alanına girmiş bir olan bir marka olan Ferroli, hayatı kolaylaştıran çok estetik, çok renkli ve şaşırtıcı derecede akıllı teknolojisi sayesinde ürün çıkarmaya devam ettikçe, Ferroli servis merkezi olarak bizlerde hizmet için hep var olacağız.

Kocaeli Ferroli servisi olarak günlük hayatta kullandığımız kombi, klima ve diğer farklı ürün guruplarının gerekli tüm onarım ve bakım sürecini isteğiniz üzere gerçekleştirmekteyiz. Uzun ömürlü olan Ferroli ürünlerinin aralıklar dahilin de düzenli bakım işlemlerini yetkili merkez servisimizden talep edebilirsiniz.

Kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlayan Ferroli servis merkezimiz istenilen yetki belgelerine ve gerekli donanıma sahip olan bir merkezdir. Ürün sorunlarına gerekli profesyonel teknik desteği sağlayarak, Ferroli cihazlarınızı tekrar aktif hale getirmekteyiz. Ferroli kalite ve kolaylığını her alanda rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

Güçlü teknolojik bileşenleri birleştirerek en kaliteli ürünleri bünyesinde barındıran markaya ait ürünlerin, tüm servis ve bakım işlemlerini İzmit Ferroli Kombi servisi olarak’ merkezimizden karşılayabilirsiniz.

Ferroli Servisi İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.

Arayınız..