İzmit Merkez Servis › İzmit Protherm Servisi › Çayırova Protherm Servisi

Çayırova Protherm Servisi

Çayırova Protherm Kombi Tamir Bakım Servisi

Çağrı Merkesi ve Arıza Kayıt İçin: 444 29 58 - 0530 305 55 40

Her zaman ‘’en iyisi’’ sloganı ile öne çıkan Çayırova Protherm servisi ailesi olarak ürünleriniz için en doğru hizmet sağlayıcısı olduğumuzu müşterilerimize yansıtmış bulunmaktayız. Ürünlerinizin güvenliği açısından tam donanımlı yapıya sahip teknik servis olarak bu semtte yaşayan insanlara faydalı olmak adına çalışmalarımızı sürekli yenilemekteyiz.

  • Çayırova Kombi Servisi
  • Protherm Kombi Tamir Servisi
  • Protherm Brülör Servisi
  • Çayırova  Protherm Hidrofor tamiri
  • Çayırova  Protherm Servisi

İzmit Merkez Servis

Uzman ekip ve yenilikçi çalışanlarımız ile ün salmış, tek amacı kombilerin her zaman daha iyi olarak çalışmasını sağlamak olduğunu dile getiren protherm servis sağlayıcısı olarak, amacımızın ilk önce insan sağlığı olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz.  Çevreye duyarlı ürünleri olan bu markanın Çayırova Protherm servisi olarak, sizlere tavsiyelerimizi dikkate almanızı öneriyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda kombileriniz için bakım yaptırmanızı sizlere tavsiye ediyoruz.

Sistemimizden yararlanmak adına alacağınız randevu talebinizi en hızlı şekilde cevap vererek, aynı saatte adresinize gelmekteyiz. Ürünlerini sürekli yenileyen ileri teknolojik yapıya sahip protherm cihazlar, garanti sözü vererek evlere girmeyi başarmıştır. Kombi gibi evinizin ihtiyacı olan ürünlerde kaliteli hizmeti ile kendinden söz ettiren Çayırova Protherm servisi her müşterisine ilgi odaklı olarak ürün şikayetleri hakkında en iyi çözümü bulmaktadır.

 

Arayınız..