İzmit Merkez Servis › İzmit Protherm Servisi › Darıca Protherm Servisi

Darıca Protherm Servisi

Darıca Protherm Kombi Tamir Bakım Servisi

Çağrı Merkesi ve Arıza Kayıt İçin: 444 29 58 - 0530 305 55 40

Kullandığınız ürün veya hizmetin kalitesi oldukça önemlidir. Kombi, şofben, klima, beyaz eşya cihazlarınızda her hangi bir şikâyet yaşamadan hizmetin gerçekliğini araştırarak servis hizmetlerinden yararlanın. Bu önerileri dikkate alarak cihazlarınız için ileriye dönük önlemler alabilirsiniz. Yönetim politikamızın amacı kombilerinizin daha sağlıklı çalışması ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktır. Müşterilerin şikayetlerini çözüme ulaştıran Darıca Protherm servisi, müşteri memnuniyeti kazanmış servis sağlayıcısı olarak, üzerine düşenin en iyisini yapmaktadır.

  • Darıca Kombi Servisi
  • Protherm Kombi Tamir Servisi
  • Protherm Brülör Servisi
  • Darıca  Protherm Hidrofor tamiri
  • Darıca  Protherm Servis

İzmit Merkez Servis

Her zaman ileri düzeyde tam kadro çalışmalarımız ile haftanın her gününde sizlerin şikâyetlerine çözüm bulmaktayız. Protherm ısıtma sistemlerinin evlerinizde sağlıkla çalışmasını sağlayan teknik servisimizin çalışma stilinden memnun kalacaksınız. Cihaz şikâyetlerine yönelik yapılan iyileştirme çalışmaları ile memnuniyet kazanmayı hedefliyoruz. Kullandığınız ürün veya aldığınız hizmetten sorun yaşamadan karşılıklı mutabık kalabilirsiniz.

Kombilerinizin iyi çalışması için yapılan çalışmalarda daha verimli olduğunu göreceksiniz. Düzenli bildirimleri teknik servisimiz ile paylaştığınızda çözüme daha kolay ulaşabilirsiniz.  Darıca Protherm servisi olarak kombilerinizin şikâyetlerini çözümlemek, şikâyetleri analiz edip müşteri memnuniyeti kazanmak, sorunlarınızı raporlayarak iyileştirme sürecine yönelik çalışmalar hedefliyoruz.

Arayınız..